Biyografi

Biyografi

1972 yılında doğdum. İletişim Fakültesi için geldiğim Ankara’da daha okulu bitirmeden televizyon dünyasına adım attım. Uzun yıllar Flash TV, NTV gibi ulusal kanallarda haber seslendirmenliği ve haber spikerliği gibi görevlerde bulunduktan sonra 2000 yılında dönemin en büyük yapım şirketlerinden birisi olan ANS’de editör olarak işe başladım. Takip eden yıllarda aynı grubun TV kanalı olan Kanal D programlar bölümünün editörü olarak uzun süre çalıştım, pek çok müzik eğlence, talk show, sanat, yarışma programına editör ve sunucu olarak katkıda bulundum ve sonunda emekli oldum. Artık yoğun çalışma temposundan uzak bir şekilde kendimi seslendirme işine odaklamış durumdayım.

 

Nasıl Çalışıyorum?

Seslendirme çalışmalarımı sürekli yanımda bulundurduğum mikrofonum ve bilgisayarım üzerinden sürdürüyorum. Web sitemde çeşitli işlerde ihtiyaç duyabileceğiniz farklı okuma tarzları için benim tarafımdan okunmuş birkaç örnek var. Bu seslerin hepsinin tarafımdan kaydedilip ses düzenlemesinin yapıldığını belirtmek isterim. Siz de seslendirmede aynı kaliteye sahip olacaksınız. Firmanız devasa bütçeli bir holding de olabilir, küçük bir aile işletmesi de…Reklamınız ulusal ölçekli basında da yayınlanabilir, kişisel sosyal medya hesabınızda da. Benden her zaman aynı iyi kalitede iş teslim alırsınız. İyi ve hızlı…

Doğrudan Seslendirmeciyle iletişim kurmanın ne avantajı var?

Öncelikle direkt olarak bana ulaştığınız için ekstra ödemelerden kaçınmış olursunuz. Metniniz hakkında doğrudan benimle konuşabileceğiniz için istediğiniz işi tekrarsız ve bir kerede çıkartabiliriz. Üstelik sürekli çalışılan müşterinin ödeyeceği fiyatın çok daha düşük olacağını unutmayın. İlk kez çalışacaksak da endişe etmeyin, siz yine aklınızdaki fiyatı bana teklif etmekten çekinmeyin.

Comments are closed here.